Hoffman Taborowski i Wspólnicy

Rozwijamy się

Dr hab. Maciej Taborowski, dr Aneta Wiewiórowska-Domagalska, dr Paweł Filipek i Ariel Sławiński dołączają do zespołu kancelarii; Monika Tabor-Gruszfeld zostaje partnerem

Do zespołu kancelarii dołączył jako partner dr hab. Maciej Taborowski, czołowy specjalista prawa Unii Europejskiej, profesor w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, były zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich. W związku z tym zmianie uległa także firma kancelarii, która brzmi obecnie Hoffman Taborowski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska.

Wraz z Maciejem Taborowskim do zespołu kancelarii dołączyli także dr Aneta Wiewiórowska-Domagalska, specjalistka prawa konsumenckiego, autorka licznych artykułów dotyczących problematyki kredytów frankowych, jak również dr Paweł Filipek, ekspert z zakresu ochrony praw człowieka i z zakresu prawa konstytucyjnego, oraz Ariel Sławiński, specjalizujący się w prawie korporacyjnym i regulacyjnym.

Jednocześnie partnerem kancelarii została adwokat Monika Tabor-Gruszfeld, ekspert w zakresie postępowania cywilnego, związana z kancelarią od siedmiu lat.